Space 12

Gubi Andtradition HK Living Fest Fermliving

Zīmoli

Space 12 sortimentā ir rūpīgi izvēlēti pasaulē atzīti zīmoli no Skandināvijas un Rietumeiropas

Klevering
&k Amsterdam piedāvā oriģinālus aksesuārus un objektus, kas iemieso īpatnējo Nīderlandes stilu. Klevering dizaineri gūst iedvesmu no mūsdienu un laikmetīgās mākslas, radot eklektiskas dāvanas un aksesuāru komplektus, lai bagātinātu jūsu mājas ar krāšņu, iedvesmojošu un vienlaikus nomierinošu.
Nemo
Itāļu uzņēmums Nemo ražo dizaina lampas, liekot uzsvaru funkcionalitātei un ergonomikai. Nemo piedāvā orģinālas un augstas efektivitātes lampas, kuras pilnīgi iekļaujas mūsdienu mājoklī un biroju interjerā.
Linie design
Linie Design dibināts Dānijā 1980. gadā. Kā lielākajam amatniecības paklāju izstrādātājam un vairumtirgotājam Ziemeļeiropā, eleganti krāsu risinājumi un izcila materiālu kvalitāte ir daļa no ikdienas dzīves. Tradīcija ir zīmola atslēgas vārds, gan attiecībā uz skandināvu dizainu, gan unikālu meistarību.
Edito
Edito Paris piedāvā estētiskas, grafiskas kolekcijas ar dažādām iedvesmām. Minimalistiskā mūsdienu dizaina apvienošana ar iedvesmu no austrumu paklāju tradīcijām, piešķirs oriģinālu pieskārienu jūsu interjeram.
Layerd
Layered ir Zviedrijas dizaina zīmols, kas apvieno drosmīgu mūsdienīgu izteiksmi ar patiesu amatniecību un ilgtspējīgiem materiāliem. Iedvesmojoties no dažādiem mūsdienu mākslas virzieniem, Layered piedāvā jaunu skatījumu uz klasisko minimālismu. Skandināvu elegance ar modernu akcentu.
Potocco
Itāļu radošums, amatniecības tradīcija un starptautiska sadarbība ir Potocco izteiktas atpazīstamības vērtības. Ģimenes uzņēmums jau gandrīz gadsimtu pēta un izstrādā mēbeles gan iekštelpām, gan ārtelpām.
Aromas
Liekot uzsvaru uz tehnisku dizainu, funkcionālām un pieejamām lampām ar vieglām un vienkāršām līnijām, papildinot esošās Aromas formas. Kolekcija koncentrējas uz tradicionāli neierastiem materiāliem, kā marmora, koka vai keramikas, izmantošanas apdares un dekoratīvo elementu veidā.
Bolzan
Bolzan ir starptautisks Itāļu zīmols, spējīgs apvienot amatnieciskās zināšanas ar rūpniecības tehnoloģijām, izstrādājot vienotu miega un dizaina kultūru. Bolzan produktos mīlestībai pret detaļām ir būtiska loma, ne tikai no estētikas viedokļa, bet arī attiecībā uz izturību, noturību un komfortu.
Sovet
Sovet apvieno Itālijas amatniecības tradīcijas un mūsdienīgā dizaina iezīmes, radot mēbeles, kas runā oriģinālā, eleganta un daudzfunkcionālā valodā. Turpinot pastāvēt laikā, raksturojot visdažādākās telpas, veidojot negaidītus kontrastus un nomierinošas harmonijas ikdienas dzīvē.
Mogg
Ar rotaļīgu un ziņkārīgu dvēseli un konkrētu dizaina identitāti, kas vienmēr meklē jaunus veidus, kā pārsteigt citus un sevi pašu. MOGG ir pazīstams ar neparastiem un izteiksmīgiem produktiem, aksesuāriem un dizaina elementiem. Katrs priekšmets apvieno estētiku, sajūtas un funkcionalitāti, lai ar gaumi un stilu iekārtotu gan klasiskas, gan mūsdienīgas telpas un vidi.
Ditre Italia
Ditre Italia kolekcijas ir veidotas, lai radītu ilgstošu dzīvojamo telpu, ar ilgtspējīgu dizainu. Plašais, izsmalcinātā dizaina produktu klāsts ietver atpūtas krēslus, dīvānus, dīvān-gultas, gultas, galdus, krēslus un mēbeļu aksesuārus, kuri izceļas ar sevišķu uzmanību detaļām un izsmalcinātu eleganci.
Miniform
Miniforms ir mūsdienu mēbeļu spilgtā un dinamiskā dvēsele. Itāļu zīmols kopš agrajiem 1970iem, ar savu orģinalitāti, jauneklību un augsto radošumu ir uzsvēris eksperimentēšanas ar materiāliem, krāsām un avangarda stila nozīmīgumu.
Wendelbo
Wendelbo ir starptautisks dizaina uzņēmums, kas apvieno bezkompromisa mīkstās mēbeles un komplementāras dizaina ikonas. No drosmīgām, bet izsmalcinātām proporcijām līdz izstrādātiem un elegantiem formas liekumiem, Wendelbo kolekciju veido vienots mūsdienu dizaina stils.
Punt
Punt. Tas ir dizaina koncepta nebeidzamās līnijas sākumpunkts. Dizaineru smalki izstrādātās līnijas un detaļas satiek meistaru rokas, kas veido koka formu. Māksla un amatniecība kopā, lai radītu un piedāvātu darbus, kuri ar savu estētiku maina telpas raksturu.
Treku
Treku specializējas finierētu mēbeļu ražošanā, radot unikālas un pieejamas mēbeles, kuru dizainā apvienojas modernais un klasiskais, funkcionalitāte un forma. No piekrastes pilsētas Zarautz, Spānijā, Treku dizaini piešķir telpai klātbūtnes un smalkuma sajūtu, vienlaikus nodrošinot labāko kvalitāti.
New Works
New Works piedāvā kolekciju, kas atrodas vecā un jaunā, gaismas un tumšā, dizaina un mākslas krustpunktā. Zīmola darbi atspoguļo Skandināvu vēsturiskās amatniecības un materialitātes vērtības, vienlaikus izaicinot mūsdienu formas.
Sancal
Sancal dzimis Spānijas saulē ar savu identitāti: aizrautīgs, atvērts, priecīgs, bet vienlaikus pieticīgs, to atspoguļojot katrā dizainā. Sancal stils ir mūsdienīgs, laikmetīgs un eklektisks. Tā pamatideja ir radīt produktus, kas attīstās kopā ar mums, dod vērtību un ļauj veidot personīgas, unikālas telpas.
Norr 11
NORR11 ir dāņu dizaina uzņēmums, kas dibināts 2011. gadā ar vīziju nepārtraukti radīt dizainu, kas iedvesmo ziņkārību. NORR11 vada vēlme izaicināt robežas starp laikmetiem, dizaina virzieniem, kultūrām un materiāliem.
Pianca
Pianca rada mēbeļu sistēmas un atsevišķi stāvošas mēbeles dzīvojamām telpām - guļamistabām un viesistabām. Zīmola radītā dizaina mērķis ir pielāgot produktus un vietas, lai apmierinātu to cilvēku vajadzības, kuru dzīvesveids ir balstīts uz elastību, mobilitāti un pārmaiņām, bet, kuri tomēr vēlas justies kā mājās neatkarīgi no nekā.
Gubi
GUBI ir zīmols, kas ir slavens ar drosmīgu un elegantu mēbeļu, apgaismojuma un interjera priekšmetu kolekcijām, to izstrādi un marketingu, kas atbalsojas visā pasaulē. Zīmola ikoniskās mēbeles izraisa emocijas un stāsta nozīmīgus stāstus, kas tos padara par savu aktualitāti nezaudējošiem. GUBI apvieno aizmirstās pagātnes ikonas ar rītdienas klasiku.
Apgaismojums, Atpūtas krēsli, Dīvāni, Galdi, Kafijas galdiņi, Krēsli, Pufi
Andtradition
&tradition - dāņu zīmols, kas meklē tiltu starp tradīcijām un ilgtspējīgu mūsdienu dizainu. 2010. gadā, dibinot uzņēmumu, Martin Kornbek Hansen galvenais mērķis bija atrast saikni starp pagātni un nākotni. Amatniecība satiek mākslu. Funkcionalitāte satiek formu. Materiāls satiek potenciālu. Visi šie savienojumi satiekas vienā dāņu zīmolā - &tradition, kas ir ziemeļvalstu tradīciju un mantojuma nodevējs. Zīmola mērķis ir savienot vērtības un mūsdienu dizainu, pārveidojot un atkārtoti izgudrojot materiālus, tehnikas un formas.
Aksesuāri, Apgaismojums, Atpūtas krēsli, Dīvāni, Galdi, Kafijas galdiņi, Krēsli
HK Living
HKliving ir holandiešu interjera zīmols, kuru dibinājuši Emiels Hetsens un Sanders Klavers. Abu uzvārdu iniciāļi ir izmantoti, lai izveidotu zīmolu HKliving. Radoša prāta un matemātisko smadzeņu kombinācija ir izrādījusies zīmola veiksmes formula. Pamatā HKliving veido pieejamas kolekcijas ar izstrādājumiem, kas iedvesmoti no tradicionāliem un praktiskiem dizainiem, vienlaikus respektējot vēsturi un tradīcijas, bet vienmēr piešķirot tiem modernu izskatu.
Aksesuāri, Apgaismojums, Atpūtas krēsli, Dīvāni, Galdi, Kafijas galdiņi, Krēsli, Vitrīnas un plaukti, Garderobes
Moustache
Mākslas un tehniku vēsturē iesakņojusies zīmola Moustache filozofija apvieno dizainu un paternu mūsdienās: uzmanīga un atbildīga ražošana atbild uz viņa jaunu, estētisku, funkcionālu un piemērotu formu meklējumiem.
Aksesuāri, Gaismekļi, Kafijas galdiņi, Krēsli
Softline
Softline ir kļuvis par starptautiski atzītu zīmolu, radot inovatīvas, ikoniskas un augstas kvalitātes mēbeles. Šobrīd viņu radītie krāsainie un mūsdienīgie dizaini ir pazīstami visā pasaulē. Vēlamies uzsvērt, ka zīmols vēljoprojām savas mīkstās mēbeles turpina izgatavot savā Dānijas ražotnē.
Aksesuāri, Atpūtas krēsli, Āra mēbeles, Bērnistaba, Dīvāni, Kafijas galdiņi, Krēsli, Pufi un sēžammaisi
Saba
Saba: laikmetīgs skatījums uz inovācijām, kas piedāvā jaunas iespējas Jūsu mājokļu interjeram. Šis zīmols nekad nebeidz meklēt jaunas idejas, jo mēbēļu industrijas nekad nebeidz attīstīties. Saba uzskata, ka dizaina izstrādājumiem jābūt ne tikai tehniski izciliem, bet arī jāatbilst reālām patērētāju vajadzībām, kā arī jāpiedāvā estētika emociju rosināšanai.
Atpūtas krēsli, Āra mēbeles, Dīvāni, Gultas, Kafijas galdiņi, Krēsli, Pufi
Pols Potten
Pols Potten ir vadošais holandiešu dizaina zīmols, kas rada izteiksmīgas mēbeļu un apgaismojuma kolekcijas. Viņi ir pazīstami ar savām neatkārtojamajām kolekcijām un unikālo un personīgo holandiešu dizaina interpretāciju. Sadarbojoties ar dizaineriem un meistariem no visas pasaules, viņu dizainparaugiem ir autentisks izskats un augstākā kvalitāte. Varbūt tāpēc Pols Potten interjera priekšmeti jūtas kā mājās visās pasaules malās.
Aksesuāri, Apgaismojums, Atpūtas krēsli, Kafijas galdiņi, Krēsli
Please Wait to be seated
PLEASE WAIT to be SEATED ir jauns dāņu dizaina uzņēmums, kuru 2014. gadā dibināja bijušais interjera fotogrāfs Tomass Ibsens. Zīmola mērķis ir iepazīstināt ar dizainparaugiem, kuriem ir potenciāls kļūt par klasiku. Pirms jauna dizaina ieviešanas viņi vienmēr sev jautā: vai šis dizains kopumā kļūs par ilglaicīgu objektu, ko mēs kādreiz varēsim nodot saviem bērniem? Viņu dizaina kolekcijai ir savas īpašības, kas koncentrējas uz mijiedarbību, augstu kvalitāti, materiāliem un ilgtspējību dizaina ziņā.
Aksesuāri, Apgaismojums, Galdi, Krēsli
Novamobili
Novamobili mēbeļu pasaulē izceļas ar moduļu sistēmām, kuru mērķis ir iedvesmot sadzīves koncepcijas, izstrādājot mēbeles, kas pārraksta noteikumus, lai mēs varētu veidot telpas ap objektiem, kuru tuvumā mēs vēlamies būt. Zīmola filozofijas vērtību stūrakmeņi ir modularitāte, elastība, savstarpēja funkcionalitāte un plaša pielietojamība, skaidra amatnieku tradīciju izpausme, kas dzīvo tehnoloģiski attīstītā uzņēmumā, kas ir atvērts nākotnes izaicinājumiem.
Aksesuāri, Atpūtas krēsli, Dīvāni, Galdi, Grāmatu plaukti, Gultas, Krēsli, Skapji
Massproductions
Balstoties uz modernisma tīro, funkcionālo eleganci, Massproductions ievieš savus pamatprincipus post-digitālajā laikmetā. Tas nozīmē daudzfunkcionālu, ļoti pielāgojamu dizaina klasiku - kas darbojas kā vieds, mūsdienīgs rīku komplekts gan interjera arhitektūrai, gan mazumtirdzniecības tirgum.
Aksesuāri, Atpūtas krēsli, Āra mēbeles, Dīvāni, Galdi, Krēsli
Hubsch
Ar sapni būvēt kaut ko unikālu un aizraujoties ar labu dizainu, Hübsch 2010. gadā izveidoja Flemmings Husaks, Dženijs Krēgers un Daniels Henriksens. Kopš tā laika Hübsch ir attīstījies un šodien tiek uzskatīts par vienu no Skandināvijas vadošajiem mājas interjera zīmoliem.
Aksesuāri, Apgaismojums, Atpūtas krēsli, Āra mēbeles, Dīvāni, Galdi, Krēsli, Sienas skapji un plaukti
Furninova
Furninovai ir gadu desmitiem ilga pieredze dīvānu projektēšanā un būvniecībā viņu pašu Eiropas ražotnē. Viņi patiesi tic, ka tas ir vienīgais veids, kā garantēt augsto kvalitāti un meistarību, ko viņi prasa sev un ko viņi vēlas, lai klienti izbauda. Kad Jūs izvēlaties dīvānu no Furninova, viņi ņem vērā jūsu individualitāti!
Aksesuāri, Atpūtas krēsli, Dīvāni, Gultas, Krēsli
Fogia
Fogia ir godalgots zviedru dizaina uzņēmums un mēbeļu ražotājs, kas sadarbojas ar progresīvākajiem mūsdienu dizaineriem. Fogia produkti, kuru saknes ir skandināvu dizaina estētikā, tiek izgatavoti ar rokām, ievērojot stingrus kvalitātes un konstrukcijas standartus, izmantojot augstas klases materiālus un meistarību. Gracioza elegance un mērķtiecīga funkcija tiek realizēta, izmantojot patiesas zināšanas amatniecībā un būvniecībā, neatkarīgi no tā, vai tās ir mājas vai publiskās telpas.
Aksesuāri, Apgaismojums, Atpūtas krēsli, Dīvāni, Galdi, Kafijas galdiņi, Krēsli
Fest
FEST Amsterdam ir holandiešu zīmols, kas uzskata, ka modernas mēbeles par pieņemamu cenu ir ārkārtīgi svarīgas. FEST Amsterdam mēbelēm ir skandināvu izskats ar atsauci uz pagātni. Tas atspoguļojas minimālisma dizainā un mūsdienīgā apdarē.
Aksesuāri, Atpūtas krēsli, Dīvāni, Galdi, Kafijas galdiņi, Krēsli
Fermliving
Ar kaisli un degsmi par autentisku un funkcionālu dāņu dizainu, Ferm Living ražo mēbeles un rada interjerus, kas rada vietas, kur Tu vari būt pats.
Aksesuāri, Apgaismojums, Atpūtas krēsli, Bērnistaba, Dīvāni, Galdi, Kafijas galdiņi, Krēsli, Pufi, Sienas skapji un plaukti
Aytm
Stāsts par AYTM sākas pie Orhūsas ostā Dānijā. Zīmola saknes ir cieši nostiprinātas dāņu dizainā, taču tā pastāvēšanas vienīgais mērķis ir izgudrot un izaicināt dizaina tradīcijas un piešķirt interjera modei jaunu skatījumu. AYTM dizaini atspoguļo vienkāršotas skandināvu interjera klasikas formas un struktūras, bet izceļas ar drosmīgām krāsām.
Aksesuāri, Apgaismojums, Kafijas galdiņi, Krēsli, Pufi
Verpan
Verpan nosaukums ir izveidots no populārā dāņu dizainera un arhitekta vārda un uzvārda pirmajiem burtiem. 20. gadsimta vidū talantīgais dizaineris radīja orģinālus gaismekļus un lustras, kurus ilgu laiku sabiedrība nevēlējās pieņemt. Mūsdienās ekstravagantie un novatoriskie gaismekļi ir iemantojuši lielu popularitāti.⁣ Sākotnēji zīmols radīja tikai gaismekļus, bet tagad sortimentā ir arī mīkstās mēbeles un interjera aksesuāri.
Aksesuāri, Apgaismojums, Dīvāni, Galdi, Krēsli, Mobilie skapīši