Space 12

Gubi Andtradition HK Living Fest Fermliving

Projekti

Space 12 projekti, ar kuriem mēs īpaši lepojamies.

Coulourpop dzīvoklis

Pašā Rīgas centrā, 80kv.m dzīvoklis, ir iekārtots kā īstermiņa mājvieta vai brīvdienu rezidence ceļotājiem. Iedvesmojoties no krāsām, kuras ieviestas ēkā tās renovācijas laikā, interjerā izmantota koša krāsu palete. Par galveno fonu ir izvēlēts atstāt baltas sienas. Uz šī fona izceļas spilgtie akcenti mēbelēd un bagātīgi spilgtā virtuve, kas nosaka toni visai telpai.

Ģimenes māja Jūrmalā

Ģimenes māja piejūras pilsētā veidota iedvesmojoties no apkārt esošās dabas un plašuma, papildinot interjeru ar moderniem krāsu un dizaina akcentiem.

Demo dzīvoklis Place 4

Dzīvokļa interjers veidots aktīvam pilsētniekam, izmantotie toņu, faktūru un materiālu kontrasti rada mūsdienīgi mājīgu vidi. Izteiksmīgie elementi piešķir telpai dinamisku sajūtu, atspoguļojot pilsētas iedzīvotāja rosīgo dzīvesveidu, savukārt izvēlētie toņi un faktūras rada ar mājām asociēto siltumu.

Baltic Watches

Baltic Watches pulksteņu salona interjera renovācija veidota iedvesmojoties no tā atrašanās vietas Rīgas vesturiskajā centrā, apvienojot vēsturiskus elementus ar modernās klasikas formu mēbelēm no Ditre, Frag, Miniforms, Wendelbo un Bontempi. Īpaša uzmanība pievērsta funkcionālam apgaismojuma no ACB, kas nodrošina plata leņķa gaismas staru un ļauj regulēt tā virzienu.

Truffle Bee showroom

Truffle Bee Showroom interjera dizains ir veidots kā ilgmūžīgs fons zīmola produktiem – dekoratīviem mājas aksesuāriem, izmantojot dizaina mēbeles no zīmoliem Natisa, Gubi un Verpan. Telpai dramatismu piešķir tumši zaļi samta aizkari un rotā Cattelani & Smith gaismekļi. Izmantoti klasikas elementi – karnīzes, kājlīstes un tehniskie gaismekļi ar dekoratīvām kanelūrām no ACB kolekcijas Modrian.

Dzīvoklis III Blaumaņa Residence

Dzīvokļa iekārošanai izvelētas zīmola HK living atpūtas krēsls, oranžs akcenta galdiņš, guļamistabas griestu lampa un citas mēbelēs. Dizainere Viktorija Jefremova izvēlējusies dekoratīvus elementus, kā grāmatu plaukts, no zīmola Hubsch un griestu lampu no Ferm living.

Dzīvoklis II Blaumaņa Residence

Viesistabas dīvāns, ēdamgalds un citas mēbeles izvēlētas no zīmola Kave Home. Viesistabu papildina Hubsch grāmatu plaukts. Dizainere Viktorijas Jefremova dzīvokļa interjerā iekļāvusi Ferm Living griestu lampu virs ēdamgalda un pie sienas stiprināmu darba galdu guļamistabā.

Demo dzīvoklis Raiņa Nams

Dizainere Viktorijas Jefremova viesistabas dizaina izvēlējusies elegantu Mass production zīmola dīvānu kuru akcentē zīmola HK Living kafijas galdiņš. Ēdamzonai izvēlēts lakoniskas formas Sovet Italia pusdienu galds, kuru papildina Bontempi krēsli. Guļamistabas gulta un pufs no zīmola Ditre.

Mansarda dzīvoklis

Mansarda dzīvokļa iekārtošanai, dizainere Ieva Nagle izvēlējusies zīmola HK living dekoratīvo griestu gaismekli, grīdas lampu un žurnālgaldiņu. Guļamistabā iekļauts Ferm living galds, plauktu sistēma un apģērbu pakaramais.

Dzīvoklis Schoolhouse & Lofts

Dzīvokļa Schooolhouse Lofts viesistabā iekļauts Dienne zīmola dīvāns, HK living TV kumode un ēdamgalds, kuru papildina House doctor krēsli un Oi Soi Oi griestu gaismeklis. Guļamistabā iekļauts HK living atpūtas krēsls un Ferm living nakts skapīši, sienas lampas un pakaramais.

Dzīvoklis Lofts Nr.6

Dzīvokļa lofts Nr.6 dizainā iekļauti Ferm living krēsli, kafijas galdiņš un galda lampas. Dizainere Ieva Nagle dzīvoklī iekļāvusi zīmola HK living paklāju, spilvenus un citus aksesuārs. Interjeru papildina zīmola Hubsch atpūtas krēsls un pufs.

Dzīvoklis Lofts Nr.5

Dizainere Ieva Nagle dzīvokļa Lofts Nr.5 ēdamzonai izvēlējusies HK Living galdu, kuru papildina House doctor krēsli. Viesistabā iekļauts Ferm living paklājs un HK living aksesuāri, akcenta spilveni. Dizainu papildina Hubusch gaismekļi un citi interjera elementi, kā pufs un atpūtas krēsls.

Demo dzīvoklis Schoolhouse & Lofts

Schoolhouse & Lofts demo dzīvokļa interjerā Agnes Rudzīte ir izvēlējusies izmantot One Oak skapjus, Fest Amsterdam bāra krēslus Monday un ikonisko šī zīmola atpūtas krēslu Sinclair, kā arī košus HK Living interjera aksesuārus un traukus.

Dzīvoklis I Blaumaņa Residence

Šī Blaumaņa Residence dzīvokļa interjerā Agnes Rudzīte ir izvēlējusies izmantot One Oak virtuvi un durvis, Gubi zīmola krēslus ēdamzonā un dīvānu viesistabā, Pholc gaismekļus un Pianca gultu, kumodi un galdu.

Demo dzīvoklis Blaumaņa Residence

Demo dzīvokļa iekārtošanai dizianere Margarita Sidorova izvēlējās One Oak iebūvējamos skapjus un virtuvi, Gubi Beetle krēslus ēdamzonai, Andtradition zīmola krēslu, galdu un lampu kabinetam, kā arī aksesuārus no tādiem zīmoliem kā Aytm un Hubsch.